ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14477490
*
nr 1447 7490
Spegel
nutida, 76x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 februari 2022
kl 19:47:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/2 21:58:53
1
100 kr
7/2 11:43:34
2
150 kr
7/2 16:40:34
3
200 kr
7/2 16:57:22
2
250 kr
7/2 17:34:56
4
300 kr
7/2 18:03:46
3
400 kr
7/2 19:22:52
4
400 kr
7/2 19:22:52
3
400 kr (Budbetjänt)
7/2 19:24:06
4
450 kr
7/2 19:42:43
3
Vinnande bud
7/2 19:43:28
3
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
-
3094 Toilettebord
1960-tal, bemålat, spegel & lådor. Bredd: 95 cm, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1447 7490
Spegel
nutida, 76x56 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 februari 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/2 21:58:53 | 1 | 100 kr |
7/2 11:43:34 | 2 | 150 kr |
7/2 16:40:34 | 3 | 200 kr |
7/2 16:57:22 | 2 | 250 kr |
7/2 17:34:56 | 4 | 300 kr |
7/2 18:03:46 | 3 | 400 kr |
7/2 19:22:52 | 4 | 400 kr |
7/2 19:22:52 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
7/2 19:24:06 | 4 | 450 kr |
7/2 19:42:43 | 3 | Vinnande bud |
7/2 19:43:28 | 3 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
-
3094 Toilettebord
1960-tal, bemålat, spegel & lådor. Bredd: 95 cm, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59